Відповіді на найпоширеніші запитання

Дитячий одяг йде розміром у розмір чи маломірить?

У нашому інтернет-магазині представлені лише якісні речі для дітей від надійних виробників України та Туреччини, які зазвичай відповідають зазначеному розміру. Як це часто буває у турецьких виробників, одяг переважно маломірить

Але через величезний асортимент і затребуваність товару ми не маємо можливості перевіряти окремо кожну ростовку. Тому не виключено, що в окремих випадках одяг може маломіряти з похибкою не більше одного розміру.


Як часто оновлюється асортимент?

У КідОпт ви не зустрінете застарілих моделей, що «залежалися». Ми стежимо за новинками у сфері дитячої моди, і постійно оновлюємо свій асортимент найсучаснішим одягом.

Також товар оновлюється посезонно, залежно від пори року та зростання попиту на літні, зимові чи демісезонні речі.

Ми працюємо з дуже великою кількістю виробників, тому постачання товару на наші склади відбувається кілька разів на тиждень. І щоразу до популярних моделей, які вподобали покупців, обов'язково додається цікава новинка.


Яка мінімальна сума замовлення?

КідОпт не обмежує своїх покупців, і мінімальної суми замовлення у нас не встановлено. Ви можете придбати всього 1 ростовку за найнижчою з каталогу ціною, і забрати її самостійно або отримати поштою.


Чи можна купити одну річ?

Наш інтернет-магазин спеціалізується на оптовій торгівлі, тому купити товар поштучно у нас не можна. Дитячий одяг продається тільки упаковками (ростовками), в яких триває як мінімум 3 речі.


В упаковках різні чи однакові розміри?

Кожна упаковка комплектується з одягу для дітей однієї моделі, але різних розмірів. Розмірний ряд вказаний у картці товару поряд з його фото та іншими параметрами (пол, тканина, сезон тощо).


Чи можна отримати прайс-лист?

Ні, через постійні оновлення асортименту у нас немає можливості щотижня складати актуальні прайс-листи. Всі товари представлені в каталозі на сайті інтернет-магазину із зазначенням діючих оптових цін.